• Požičovňa prídavných zariadení
    Vykúpime, opravíme, odpredáme, zapožičiame
    Prídavné zariadenia pre vysokozdvižné vozíky

O nás SK

Spoločnosť ČEMAT, v Slovenskej republike registrovaná pod obchodným menom ČEMAT, s r. o., je popredným distribútorom doplnkov pre manipulačnú a stavebnú techniku v českej a slovenskej republike. Sídlo firmy sa nachádza na okraji Martina na ulici Sučianska 31, 036 08 Martin - Priekopa. IČO firmy je 36395552 a DIČ SK 2020121488.


logo čemat


ČEMAT dlhodobo a stabilne zastupuje svetových výrobcov preverených značiek, akými sú BOLZONI AURAMO, MSE-FORKS, Camoplast Solideal, ATG, Rader VOGEL, CASCADE, DCL, SEAT či Intersoft NEXO. Ako jediní na trhu navyše dodávame teleskopické vidlice výrobnej rady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® spoločnosti MSE-FORKS. Okrem značiek, ktoré má ČEMAT vo výhradnom zastúpení ponúka v sekciách nosných vidlíc, zdvíhacích stolov a sedačiek tiež produkty vlastnej výroby - CMT Forks, CMT Lifts, CMT Seats.

Ku každému produktu poskytujeme odborné poradenstvo, montáž a samozrejme záručný aj pozáručný servis. Ponúkame tiež doplnkové služby pridanej hodnoty, akými je požičovňa nových a repasovaných prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky, plnenie pneumatík polyuretánovou hmotou RELY® alebo montáž a lisovanie kolies v mieste určenom zákazníkom. Moderné, flexibilné a cenovo prijateľné služby v oblasti manipulácie - to je to, čo u nás nájdete. Pôsobíme na celom území Českej republiky a Slovenska. Viac na www.cemat.sk
V našej rozsiahlej ponuke nájdete vzdušnicové pneumatiky určené na vysokozdvižné vozíky, stavebné a poľnohospodárske pneumatiky, lesnícke pneumatiky, OTR pneumatiky, superelastické kolesa (plné kolesá), prídavné zariadenia, zdvíhacie stoly, gumové pásy, EM plášte, sedačky, kolesá a kladky a radu ďalších výrobkov.


Referencie našeho výhradneho zastúpenia


zastoupeni


Ponuka našich dalších produktov


Vzduchové a superelastické pneumatiky na vysokozdvižné vozíky, pneumatiky na stavebné stroje, traktorbagre, šmykom riadené nakladače, poľnohospodárske pneumatiky, gumové a oceľové pásy - podvozkové časti na bagre, nosné vidlice a prídavné zariadenia na vysokozdvižné vozíky, vulkollanová kolesá na manipulačnú a banskú techniku, sedačky do vozíkov a stavebných strojov, prenájom prídavných zariadení, zdvíhacie stoly a plošiny, katalyzátory.Prídavné zariadenia popredných najlepších svetových značiek.

Prídavné zariadenia značiek Bolzoni – Auramo a MEYER sú jedným z produktov,
ktoré Vám ponúkame ako výhradný dovozca.


Vyberiete
objednáte
dovezieme
a potom používate!